Sıvı Fırçasız Yıkama Ultra

FIRÇASIZ YIKAMA NEDEN TERCİH EDİLMELİDİR?

Boya koruma ve ceramik kaplama yapılan araçlar boya üzerindeki koruma kalkanının koruna bilmesi için çizilmemesi gerekmektedir. Fırçasız yıkama ile temizlene araçaların fırçalamadan kaynaklı çizikler oluşmaz. Böylece aracın üzerinde uzun süreli parlaklık ve koruma sağlanmış olur.

Wieberr ultra fırçasız yıkama araç yüzeyinin tamamını köpükle kaplanmasını sağlayan ve temizleyen bir üründür. Kamyon, tır ve küçük araçlarda fırça veya süngere ihtiyaç duymadan temizlik sağlar.Yıkama esnasında OLUŞTURDUĞU film tabakası sayesinde boyayı güneş ışığının etkisinden ve dış etkenlerden korur. Aracın daha parlak görünmesini sağlar.  Kuş pisliği sinek kalıntıları kurumuş çamur lekelerini kolayca temizler. 20 litre ürün ile 800 araç yıkanabilir.

Platinium Halı Şampuanı

HALILAR NASIL DAHA PARLAK YIKANIR NE KULLANMALIYIZ ?

Wieberr halı şampuanı tüm Halılarda güvenle kullanabileceğiniz konsantre bir üründür. Nötr pH değerleri ve amfoterik yapısı ile halılarınızın kolay durulanmasını sağlar. Nötr pH sayesinde yıkam sonrasında kurutma odasında kurutulan halılarda sararmaya neden olmaz.

Wieberr Pilatinium halı şampuanın yapısındaki özel formülü sayesinde halılarınızı bol köpük ile leke ve kirleri temizlerken az miktarda su ile halılarınızın kolay durulamasını sağlayarak işletmenizin su tasarrufu yapmanızda yardımcı olur.

Wieberr platinium halı şampuanı ile yıkanan halılar, şampuanın içerisideki mikro kristalin yapıdaki silikon partikülleri sayesinde daha yumuşak ve daha parlak bir görünüm kazanmış olur ve halı üzerinde deterjan tortusu bırakmaz.

Hydro

HALI ÜZERİNDEKİ RENK KARIŞIKLIĞI NASIL DÜZELTİLİR?

Halılar üzerindeki renk karışması yün, eldokuması türevi halılarda genellikle yaşanılabilecek bir problemdir. Genellikle halılarda kırmızı renklerin piment yapısından ötürü karıştığı gözlenmektedir. Halıların yıkama sonrasında sıkma işleminin geciktirilmesi, yüksek pH değerindeki alkali ürünlerin kullanılması veya kurutma odasının sıcaklık değerlerinin yuksek tutulması bu tür problemlere neden olabilmektedir. Renk karışıklığının giderilmesi esnasında kullanılan ürünler, halının üzerindeki renk kaymalarını düzeltmesi esnasında halInın renk tonunun %1 açılmasına neden olur. Bu nedenle işlemi tek seferde bitirmek tercihimiz olmalıdır. Eger renk düzeltme yapılacak halının eşi mevcut ise her iki halının yan yana getirildiğinde renk farklarının oluşmamaması için renk düzeltme işleminin her eş halıya tabi tutulması tercih edilir.

Halı rengi düzeltme işleminde uygulanacak metod şu şekildedir.

Renk düzeltme işlemi yapılacak halıyı öncelikle bol su ile ıslatalım. Wieberr hidroyu 10 lt su içerisine 2 su bardağı karıştırınız ve halının üzerine dökünüz. Halıyı yıkama yaparmış gibi fırçalayınız ve bol su ile durulayınız.

Renk karışıklığı giderildikten sonra halıyı sirke ( asetik asit ) ile tekrar yıkayarak nötralize ediniz.

Son olarak halıyı wieberr halı şampuanı ile yıkayarak işlemi tamamlayınız.

Skaria Cleaner

SKARİA CLEANER LEKE SÖKÜCÜ NASIL KULLANILIR?

Araçların içindeki deri, vinil, panzot, döşeme, koltuk ve plastik yüzeylerin temizlenmesinde kullanılmaktadır. Halı yıkama sonrası ve evsel temizlikte leke sökücü olarak kullanılabilir. Kullanılan yüzeyde renk solması ve deformasyon yapmaz.

Kullanma talimatı: Araç içi koltuk, tavan, döşeme temizliğinde kullanılması için lekenin yoğunluğuna göre 1 litre ürüne 10 litreye kadar su ile karıştırılarak kullanılabilir.

Stor perde yıkama işleminde kullanılması için kir yoğunluğuna göre 1 litre ürün 5 litreye kadar 30-35 C de su ile karıştırılarak kullanılabilir. Stor perde üzerine püskürtülür. 10 dk bekledikten sonra yumuşak oto fırçası ile yavaşça fırçalayınzı ve durulayınız.

Halı yıkama işlemi esnasında lekenin üzerine konsantre olarak püskürtülerek leke sökücü olarak kullanılır.

Halı yıkama fabrikalarında son kontrol paketleme esnasında direk leke sökücü olarak kullanılır. Son paketleme esnasında el dokuma yün halıları, ipek halılar, Nepal halılar ve  simli halılar gibi narin halılarda kullanmadan önce test ediniz.

 

Evsel temizlik işlemlerinde koltuk yıkama esnasında kullanılabilir. Yıkama işlemi için 1 litre ürün 20 litreye kadar su ile karıştırılabilir. Koltuk üzerine püskürtünüz, fırçalama makinesi ile fırçalayınız ve vakum yapınız. Aşırı lekeli bölgelere konsantre olarak püskürterek leke sökme işlemini kolalıkla yapılabilir.