previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

ÜRÜN SİPARİŞİ VERMEK İÇİN


0544 264 4965

EL DEZENFEKTAN SOLÜSYONU

Wieberr el dezenfektan solüsyonu % 70 etil alkol içeriği ile virüs ve bakterilere karşı tam koruma sağlar.  İlgili tüm mevzuatlara uygun olarak üretilmiştir.

* 20 lt ve 5 lt'lik kapaklı özel bidonlarda ya da 1 lt, 200 cc ve  100 cc kolay kullanım kutuları ile temin edilebilmektedir.

İçerik

  • Etil Alkol % 70 (CAS No: 64-17-5)
  • Benzalkonium Chloride (CAS No: 61789-71-7) %0.2,
  • Su %28.5,
  • Gliserin %2.0

Kullanım Talimatı

En az 3 ml dezenfesiyon sıvısını 30 saniye boyunaca elleriniz kuruyana dek ovuşturarak uygulayınız. 25 °C'nin altındaki oda sıcaklığında, güneş ışığından ve ısı kaynaklarından koruyarak saklayınız. Ürünün belirtilen saklama koşullarındaki raf ömrü 24 aydır. Ambalajı açılmış ürünü 2 ay içinde tüketiniz.

 

EL DEZENFEKTAN JELİ

Wieberr el dezenfektan jeli % 70 etil alkol içeriği ile virüs ve bakterilere karşı tam koruma sağlar.  İlgili tüm mevzuatlara uygun olarak üretilmiştir.

* 20 lt ve 5 lt'lik kapaklı özel bidonlarda ya da 1 lt, 200 cc ve  100 cc kolay kullanım kutuları ile temin edilebilmektedir.

 

DEZENFEKTAN MENDİLİ

Wieberr tek kullanımlık dezenfektan mendilleri % 70 etil alkol içeriği ile virüs ve bakterilere karşı tam koruma sağlar.  İlgili tüm mevzuatlara uygun olarak üretilmiştir.  Ellerin ve cildin lokal dezenfeksiyonunda kullanılır.  Sağlık birimlerinde, evde, işyerinde, araç içerisinde ve kalabalık ortamlarda pratik bir kullanım ve tam hijyen sağlar.  Durulama ve kurulama gerektirmez.

DEZENFEKTAN JELİ

Wieberr tarafından üretilen tek kullanımlık dezenfektan % 70 etil alkol içeriği ile virüs ve bakterilere karşı tam koruma sağlar.  İlgili tüm mevzuatlara uygun olarak üretilmiştir.  Ellerin ve cildin lokal dezenfeksiyonunda kullanılır.  Sağlık birimlerinde, evde, işyerinde, araç içerisinde ve kalabalık ortamlarda pratik bir kullanım ve tam hijyen sağlar.  Durulama ve kurulama gerektirmez.

 

 

ÜRÜN SİPARİŞİ VERMEK İÇİN


0544 264 4965